یاداشت های من

یاداشت های یک طراح رابط کاربری و وبلاگ نویس

یاداشت های من

یاداشت های یک طراح رابط کاربری و وبلاگ نویس

یاداشت های من

آرش دامن افشان هستم. طراح رابط کاربری و در حال یادگیری تجربه کاربری که درحال حاضر به صورت فریلسنری کار می کنم. علاقه مند به محیط های استارتاپی، قهوه و آبجو. ورود من به دنیای بزرگ اینترنت، با وبلاگ نویسی شروع شده و من حدود 2 سالی هست با تشویق دوستانم در وبلاگ خودم می نویسم.

دنبال کنندگان ۲ نفر
این وبلاگ را دنبال کنیدمن آرش دامن افشان هستم. اول از همه یک دانش آموز مقطع یازدهم که هیچ انگیزه ای برای درس خوندن نداره و تنها داره دنبال رویای خودش راه میافته. بعد از اون یک وبلاگ نویس که در زمینه های مختلف از سئو، بازاریابی و وبلاگ نویسی نوشته و در حال حاضر توی وبلاگ شخصی خودش درباره هرچیزی که دوست داره می نویسه.

اما حیطه شغلی من، طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری (Ui/UX Design) هست و قطعا من هم طراح رابط کاربری و تجربه کاربری هستم. بیشتر اوقات کار رو به صورت ریموت (دورکاری) میگیرم چون با اوضاع درس و مدرسه اصلا وقت برای سر کار رفتنی وجود نداره. الان دقیقا دو سال و نیم هست که توی این زمینه مشغول هستم و متاسفانه به دلایلی پیشرفت خیلی کمی نسبت به زمانی که دارم کار می کنم داشتم. اما در حال حاضر فکر می کنم در حد بازارکار ایران هستم و می تونم موقعیت شغلی خودم رو بدست بیارم و قطعا این آخر داستان نیست و برای Senior (ارشد) شدن تلاش می کنم. 

سبک موسیقی که من دنبال می کنم شامل همه چیز میشه، از پاپ مجسن یگانه تا Nothing Else Matters متالیکا، ولی گروهی که روش غیرت دارم و مثل زندگیه برام، گروه جاودانه چارتار هست. چارتار سبک موسیقی سنتی مدرن هست و من عاشق آرمان گرشاسبی با اون صدای خوب و تنومندش هستم. توی خواننده های خارجی قطعا، بانو Adele و بعد از اون بانوان Sia, Halsey, jennifer Lopez و آقای The Tallest Man on The erath رو دنبال می کنم. خودم هم نوازنده نه چندان خوب گیتار نایلون هستم.

دیگر علایق من خلاصه میشه توی زبان انگلیسی که حدودا روزی 1/5 تا 5 ساعت روش کار می کنم و مخصوصا توی Listening & Speaking چون فکر می کنم اگر قرار باشه بعدا برای زندگی به خارج برم، باید این دو تا رو اولویت قرار بدم. بعد از اون قهوه هست. این نوشیدنی کلا توی فامیل فقط دو طرفدار غیرتی داره، پسرخاله من و خودم. اختلاف سنی زیادی داریم ولی قهوه سن و سال نمی شناسه. 


از مخالفان سریال (جدیدا همه دارن ترغیبم میکنن بیام سمتش ولی یک قهرمان هیچ وقت شکست نمی خوره) و دیوونه فیلم های اکشن هستم. تابستونا روزی 2 تا 5 تا فیلم اگر کاری نداشته باشم نگاه میکنم. بازیگران محبوب من : Vin disel, Dwayne Johnson, Chris Evans, Jason Statham, Will Smith, Adam Sandler و در بانوان هم بانو Scarlett Johansson هستند. کمپانی محبوب من Marvel و شخصیت های محبوب من کاپیتان راجرز، بارتون و Thor هستند. (Paul Walker هم جزء استوره های سینما هست برای من، خدایش بیامرزد)

آدمی هستم که بسیار بسیار اجتماعی هستم و اگر دوستی پیدا کنم مگر اینکه واقعا ازش زخم بدی بخورم ترکش میکنم و در غیر اینصورت تا آخر خط باهاش هستم (مگر اینکه حس کنم خودش این رو نمی خواد) و روحیه کار تیمی بسیار بالایی دارم و از تنهایی طراحی کردن هم به شدت بدم میاد ولی به ناچار مجبورم.