سلام، آرش دامن افشان هستم؛ طراح رابط و تجربه کاربری. نزدیک به ۳ سال است که این کار رو شروع کردم، به دلیل مدارس و تنگی وقت، بیشتر کار‌ها رو به صورت پروژه ای یا ریموت می‌گیرم. برای دیدن نمونه کار‌های من در این زمینه، صفحه دیریبل من رو چک کنید. اگر می‌خواهید در این زمینه شروع به فعالیت کنید، سوالی دارید یا پروژه‌ای دارید که فکر می‌کنید من فرد مناسبی برای طراحی اون هستم، ایمیل [Arashdma@Gmail.com] من در اختیار شما است.

نزدیک به ۳ سال هست که وبلاگ‌نویسی رو به صورت جدی شروع کردم. در زمینه وبلاگ‌نویسی حرفه‌ای، سئو و بهینه‌سازی و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی در وان بلاگینگ می‌نویسم. در حقیقت من در وان‌بلاگینگ تجربه وبمستری و وبلاگ نویسی خودم رو به همراه ترجمه مطالبی که به نظرم مفید هستند رو قرار می‌دهم. هدف از شروع وان‌بلاگینگ، کسب‌در‌‌‌آمد یا گرفتن بازدید بالا نبوده و نیست و نخواهد بود، تنها هدف من از تاسیس وان بلاگینگ کمک به وبلاگ‌نویسان تازه کار است.

بخش کاری را کنار بگذاریم و کمی در خودم برایتان بگویم،‌ معتاد قهوه و موزیک هستم. دوست‌های زیادی ندارم،‌ ولی بهترین‌ها رو دارم. انگلیسی را دوست دارم و هر روز سعی می‌کنم در اون بهتر بشم. مترجم نیستم ولی گاهی اوقات،‌ دستی به ترجمه میارم. گروه موسیقی مورد علاقه من، چارتار است. 

فکر کنم این‌ها برای شروع خوب باشه،‌ اگر دوست داشتین بیشتر درباره من بدونین، Arashdma رو در سرچ کنین، در اکثر شبکه‌های اجتماعی اینطوری می‌تونین من رو پیدا کنین. مچکر که وقت گذاشتین و این نوشته رو خوندید.