سلام، آرش دامن افشان هستم. طراح رابط کاربری و تجربه کاربری اما به دلیل جا نیفتادن این مبحث در وب ایران فعلا کار های دیگه مثل طراح پوستر های تبلیغاتی (خدمات چاپ) و بنر های تبلیغاتی اینترنتی رو انجام میدم. یه جورایی هم میشه گفت من طراح گرافیک هستم. علاوه بر طراحی، وبلاگ نویسی هم می‌کنم که احتمالا شمایی که دارید این نوشته رو می خونید داخل وبلاگ من هستید و میخواید بدونید دارید نوشته های چه کسی رو می‌خونید؟

از اینا بگذریم کمی هم بِلُف بیایم. من یه جورایی وبلاگ نویسی رو هم یاد میدم. توی وان بلاگینگ، وبلاگی که توسط من چند تا دیگر از دوستان راه اندازی کردیم به تدریس یا بهتره بگیم راهنمایی وبلاگ نویس ها می‌پردازیم. موضوع هایی رو گه پوشش میدیم درسته کم هستند، اما سعی می کنیم هر مطلبی رو بجا و با دقت ارسال کنیم. فعلا تمرکز ما روی محتوا سبز هست ولی خب در کنارش، سئو، بازاریابی آنلاین و Social Media Marketing یا بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی هم آموزش میدیم. پیشنهاد می کنم یه سری به وبلاگمون بزنید.

علاقه بیش از حدی به توییتر دارم و بیشتر اوغات اونجا فعالیت می‌کنم. توییتر برای من یه بستر هم علمی (یادگیری) و هم Fun (سرگرم کننده) هست. منم دوستش دارم و تونستم باهاش خوب ارتباط برقرار کنم. متاسفانه من توی بقیه شبکه های اجتماعی یا کم فعالیت می‌کنم یا صفحه شخصی دارم و نمی‌تونم لینکشون رو قرار بدم. 

علاقه بیش از حدی به زبان انگلیسی دارم و از فینگلیش نوشتن متنفر هستم و اگر دقت کنید من کلمات رو به انگلیسی می‌نویسم و کنارش هم معنی‌شون رو می‌نویسم. هعی بگی نگی هم انگلیسی بد نیست. احتمال قوی روش های یادگیری انگلیسی رو توی وبلاگم آپدیت کنم. 

ایران رو دوست دارم. مخصوصا بهار و پاییزش رو ! عکاسی رو دوست دارم اما نه می‌تونم هزینه یک دوربین رو تامین کنم و نه وقتش رو دارم که برم دنبالش، برای همین هر وقت یه سوژه خوبی رو می‌بینم با گوشی موبایلم (Galaxy S6) ازش عکس می گیرم. خوراکی ها مخصوصا غذا های خونگی مامان رو بیشتر از هر چیزی دوست دارم. من یکی از علاقه هام که اگر میشد باهاش ازدواج کرد این بود که با ته چین های مامانم ازدواج می کردم :)

بگذریم سرتون رو درد نیارم؛ یه سازی هم دارم که میزنم و می‌خونم و دوست دارم هر روز درش پیشرفت کنم و بهتر و بهتر بشم که اگر شدم حتما براتون ویدیو هایی از نواختنم آپلود خواهم کرد. توی وبلاگم بیشتر درباره فیلم هایی که می‌بینم، مسافرت و جاهایی گردشگری که میرم (به ندرت پیش میاد) و هر چیز دیگه ای که بنظرم جالب باشه می نویسم حالا از نقد یک فرد تا علایق شخصیم و شاید هم مشکلات اجتماع باشه.