آرش دامن افشان هستم، طراح رابط کاربری و مشاور تجربه کاربری که به صورت Freelance (آزادکاری) و قراردادی با شرکت‌ها و افراد کار‌ می‌کنم و نزدیک به ۴ سالی هست که در این حیطه مشغول به کار هستم. اگر پروژه ای دارید که فکر می‌کنید من فرد مناسبی برای اون هستم با ایمیل من تماس بگیرید.

بعد از اون،‌ یک وبلاگ‌نویس هستم که از سال ۹۴ شروع به نوشتن کردم و هر روز در تلاش بودم تا در اون حرفه‌ای تر بشم و در موازات اون سعی می‌کردم تجربه‌های اندک خودم رو با کسانی که قصد دارن وارد دنیای وبلاگ‌نویسی کنند به اشترام بگذارم. می‌تونید بخشی از تجربه‌های من رو در وبلاگ وان‌بلاگینگ بخونید. (وان‌بلاگینگ دیگر آپیدت نمی‌شود.)

من درحال حاضر دانش‌‌آموز رشته ریاضی/فیزیک هستم،‌ تقریبا انقدر سرم با پروژه‌ها شلوغ هست که وقتی نمی‌کنم برای کنکور برنامه‌ریزی کنم و برنامه‌ای هم برای اون ندارم. بسیار علاقه‌مند به زبان انگلیسی هستم و هر روز سعی می‌کنم در اون پیشرفت کنم و بتونم بهتر صحبت کنم. از مال این دنیا، یک ساز دارم که اوقات تنهایی‌م رو باهاش میگذرونم و احساسات خودم رو روش اجرا می‌کنم.

وبلاگ‌نویسی برای من یک آرامش خیال هست، بیشتر درباره عقیده‌ها،‌ تجربه‌ها و علاقه‌هایم می‌نویسم و سعی‌ می‌کنم کمتر نوشته‌های احساسی بگذارم ولی بعضی اوقات احساسات بر من غلبه میشه و نمی‌تونم جلوی اون رو بگیرم،‌ برای همین اگر چند وقت یکبار نوشته احساسی رو در این وبلاگ خوندید نگران نباشید.

طبق گفته دوستان و آشنایان، سلیقه موسیقیای خوبی ندارم ولی اگر مایل بودین موسیقی‌های مورد علاقه من رو پیدا کنید،‌ می‌تونید توی کانال پلی‌لیست من عضو بشید، البته دنبال دریافت عضو و اینجور چیزها نیستم و تنها هدفم، اشتراک موزیک های مورد علاقه‌م هست.

در بین شبکه‌های اجتماعی، بیشتر به توییتر علاقه دارم، در اکثر شبکه‌های اجتماعی می‌تونید من رو با ID (شناسه) Arashdma پیدا کنید.