یاداشت های من

یاداشت های یک طراح رابط کاربری و وبلاگ نویس

یاداشت های من

یاداشت های یک طراح رابط کاربری و وبلاگ نویس

یاداشت های من

آرش دامن افشان هستم. طراح رابط کاربری و در حال یادگیری تجربه کاربری که درحال حاضر به صورت فریلسنری کار می کنم. علاقه مند به محیط های استارتاپی، قهوه و آبجو. ورود من به دنیای بزرگ اینترنت، با وبلاگ نویسی شروع شده و من حدود 2 سالی هست با تشویق دوستانم در وبلاگ خودم می نویسم.

دنبال کنندگان ۲ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

۳ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است


خب، با عرض معذرت که این بار یک 2 هفته ای گذشت :دی ولی خب به دلایلی چون هفته اولی که گذشت، فیلم اصلا ندیدم. ترجیح دادم وایسم تا مطلب پربار تر بشه. خب این هفته کلا از اول به سری فیلم های Fast & Ferious می پردازیم :دی خود من به شخصه عاشق ماشین های آمریکایی هستم و این فیلم هم از Base اینطوری درست شده که دام (وین دیزل) عاشق ماشین های آمریکایی، خدابیامرز پاول واکر عاشق ماشین های آلمانی هست. این فیلم برای من خاصه و برای بار 4م هست که دارم این سری رو نگاه می کنم و البته فیلم آخرش هم که Fate of Ferious 8 بود رو هم برای اولین بار بود می دیدم.
  • آرش دامن افشان

ListFilm(1)

سلام. دیروز صبح، بعد از اینکه نماز عید فطر رو خوندم، ساعت های 10 صبح در توییتر، نظرسنجی رو قرار دادم تا ببینم بچه ها موافقن که من لیست فیلم هایی که در یک هفته رو میبینم رو بگذارم و دربارشون چند خطی بنویسم. نتیجه نظر سنجی این بود که بنویسم؛ هر چند 3-4 نفری هم موافق نبودند ولی من حق رو به اکثریت میدم. از این هفته، فیلم هایی رو که در طی هفته میبینم رو براتون اینجا قرار میدم هر چند من توی Imdb به همه فیلم های به صورت Public رای میدم و می تونید رای های من رو از توی پروفایل من ببینید. (امتیاز 9 : نبینید یک چیزی کم دارید - امتیاز 8 : باید ببینید - امتیاز 7 : ببینید لذت می برید - امتیاز 6 : ببینید وقتتون رو تلف کردید) 

  • آرش دامن افشان
Problem

حدود 7 ماه پیش، مطلبی رو تحت عنوان "توضیحاتی مربوط به یادگیری و بازارکار رابط کاربری در ایران" منتشر کردم. اگر اون مطلب رو خونده باشید درباره جا نیافتادن این شغل توی ایران گفتم و خداروشکر پس از گذشتن این زمان کم، الان واقعا میشه گفت داره کم کم جا میافته و برای هر طراح رابط کاربری یک موقعیت شغلی هست به شرط اینکه دانش کافی رو داشته و در کارش تلاش کنه. در ادامه این پست می خوام درباره اشکالاتی که هنوز در ایران وجود داره صحبت کنم.
  • آرش دامن افشان