سلام، خب امتحانات طبق مصوبه آموزش و پرورش از 4 دی شروع تا 25 دی به پایان میرسه و تقریبا قشر بزرگی از وبلاگستان رو هم وبلاگ نویس هایی که دانش آموز هستند تشکیل می‌دهند و میشه گفت وبلاگستان به شدت خالی از مطالب میشه مگر خاطره نویسی های سر جلسه امتحان! من تصمیم گرفتم یک خاطره کوچیک رو براتون تعریف کنم که وبلاگ نویسی در زمان امتحانات چه بلایی سر من آورد و می خوام با این خاطره بهتون توصیه کنم توی دوران امتحانات وبلاگ نویسی را رها کنید.


وبلاگ نویسی یکی از لذت بخش ترین تفریحات دنیا است و خوبیش اینه که باعث میشه ذهنت آرامشش رو بدست بیاره و من خودم وقتی خیلی ناراحت هستم به سمت وبلاگ نویسی رو میارم اما من توی اولین سالی که وبلاگ نویسی کردم از اردیبهشت شروع کردم و دقیقا بعد از 1 ماه که با شور و شوق می‌نوشتم با امتحانات پایانی خرداد برخورد کردم. از اونجایی که برای من سخت بود وبلاگ نویسی رو ترک کنم هر شب به وبلاگم سر می‌زدم و فیدخوانم رو باز می‌کردم و می خوندم و نقد می کردم و کلی از وقتم رو شب امتحان ازم می‌گرفت. نتیجه‌اش شد نمرات واقعا بد ! 


وبلاگ نویسی خیلی خوبه و حتی به دانش آموزان کمک هم می‌کنه اما هر چیزی رو اگر زیاد استفاده کنی ازش دل‌زده میشی و میزاریش کنار! خوشمزگی پیتزا به ماهی دو-سه باز خوردنشه ! من خودم وبلاگم رو توی ایام اطلاعات اصلا آپدیت نمی‌کنم مگر برای یک مراسم خاص و یا نوشته ای که واقعا ارزشش رو داشته باشه ! 


فقط بزارید یه چیزی بگم، من خودم اول فکر می‌کردم که درس مهم نیست و می‌تونیم دوره های همیار وردپرس رو ثبت نام کنیم و یه شبه طراح سایت یشیم و کلی پول به جیب بزنیم اما این درست نیست ! اگر شما درس نمی‌خوندید نمی‌تونستید این متن رو بخونید. دروهله اول باید درست رو اولویت خودتون قرار بدید و بعدش به بازی، وبلاگ‌نویسی و چمیدونم، یاد گرفتن علم و حتی کار بپردازید. 


موفق باشید برای منم دعا کنید :دی